Nieuws

Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.


Van Wilfred Rubens (redactie) | 21-05-2025 | Article Rating | (0) reacties

Deadline voorstellen indienen voor de Online Educa 2025 nadert (en ook de kortingsregeling loopt af) #oeb25

Deadline voorstellen indienen voor de Online Educa 2025 nadert (en ook de kortingsregeling loopt af) #oeb25

De Online Educa, Europa’s toonaangevende congres over leren, opleiden en onderwijs met behulp van digital technologie, vindt dit jaar plaats van 3 tot 5 december 2025 in Berlijn. Deze 31e editie heeft als thema: “Humanity in the Intelligent Age: Empathy, Responsibility, and the Duty of Care”. Belangrijke deadlines naderen snel.

Drie belangrijke data om te onthouden:

  • 28 mei: Deadline voor het indienen van voorstellen
  • 15 juni: Einde van het Early Bird-tarief (besparing van € 100)
  • 30 juni: Sluitingsdatum voor aanmeldingen voor het 30 Under 30 Programma

De OEB richt zich op professionals uit diverse sectoren: onderwijs, bedrijfsleven, overheid en EdTech. De organisatie zoekt naar vernieuwende ideeën, effectieve praktijken en praktijkgerichte inzichten over wat werkt in hedendaags leren. Het congres vormt al meer dan 30 jaar een ontmoetingsplaats voor professionals die de toekomst van leren, opleiden en onderwijs vormgeven.

Ik overweeg zelf ook een voorstel in te dienen, hoewel ik me afvraag of ik mijn sessie van vorig jaar kan overtreffen.

Voor deelnemers heeft OEB partnerschappen gesloten met onder meer de Deutsche Bahn. Daardoor kun je met korting reizen naar Berlijn. Ik vertrek de laatste jaren met de ICE vanaf Duisburg (ik rijd met de auto naar Duisburg).

Organisaties kunnen zich profileren door te exposeren of als sponsor deel te nemen. Er zijn diverse pakketten beschikbaar voor verschillende doelstellingen en budgetten, inclusief mogelijkheden voor spreektijd.

Meer informatie over het indienen van voorstellen, registratie of sponsormogelijkheden is te vinden op oeb.global.


Hoe waardeert u deze bijdrage?




Reacties

Plaats hieronder uw reactie.

Naam (verplicht)

E-mail (verplicht)

CAPTCHA Afbeelding
Voer de hierboven staande code in:

Meest gelezen nieuws

Achtergronden aanbieders

Vacatures in de markt

Column

0 reacties
Van Let’s Learn! 09-10-2023

Retentie en AI

Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.