Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
TinQwise is genomineerd voor een Gouden Reiger. Dit is een prijs voor audiovisuele doelgroepcommunicatie. De compelling story voor ABN AMRO Clearing wordt vertoond tijdens de Avond van de Opdrachtfilm en valt dan mogelijk in de prijzen.
Dit jaar zijn er drie Gouden Reigers te veroveren. De inzendingen die in aanmerkingen komen zijn films of animatiefilms van minimaal een minuut (geen commercials) die gemaakt zijn in opdracht van een bedrijf of instelling om een bepaalde doelstelling bij een bepaalde doelgroep te behalen.
Tijdens de Avond van de Opdrachtfilm op 27 september aanstaande worden 21 films vertoond, waaronder die van TinQwise voor ABN AMRO.
Lees meer over de film voor ABN AMRO Clearing.
Naam (verplicht)
E-mail (verplicht)
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.