Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
Op woensdag 1 september 2022 is Jane Hart van plan de resultaten van de 16de inventarisatie van de Top 200 Tools for Learning 2022 te publiceren. Wil jij jouw favoriete leertechnologieën ook doorgeven (deadline 25 augustus 2022)? Hieronder vind je mijn top tien.
Leertechnologieën zijn technologieën die speciaal voor leren, opleiden en onderwijs zijn ontwikkeld of om tools die voor een ander doel zijn ontwikkeld, maar wel voor leerdoeleinden worden gebruikt.
Jane hanteert drie categorieën:
Ook dit jaar heb ik een overzicht gemaakt van de meest gebruikte tools. Het zijn niet per definitie mijn favoriete tools, soms wel.
On behalf of Jane, I will proceed in English.
Please note:
Here are the most frequently used tools of 2022:
De eerste twee edities van de top 10 heb ik bij Jane Hart gepubliceerd, en zijn helaas niet meer online te vinden. Zie wel:
Stem uiterlijk 25 augustus 2022 ook op jouw top 10.
Naam (verplicht)
E-mail (verplicht)
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Hoe zal e-learning zich ontwikkelen, nu de Corona-pandemie geleidelijk afneemt.