Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
Medewerkers vinden het volgen van opleidingen cruciaal en werken graag voor een werkgever die dat stimuleert en faciliteert. Ook vragen ze om een individuele invulling en wordt zelfregie belangrijk gevonden. In het gratis webinar van de maand van SkillsTown vertelt Paul Schrama hoe je een scholingsbeleid kunt vormgeven en hoe je het opleidingsbudget hierbij kunt inzetten. Ook besteed hij aandacht aan het motiveren van de medewerkers om daadwerkelijk aan de slag te gaan met leren en ontwikkelen.
Kosteloos dit webinar volgen Schrijf je hier in om een persoonlijke login te ontvangen. Hiermee kun je iedere maand een nieuw webinar volgen in de online academie.
Naam (verplicht) Naam Is Verplicht
E-mail (verplicht) E-mail Is Verplicht Ongeldig E-mailadres
Commentaar Is Verplicht
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.