Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
Het hoger ICT-onderwijs is nog steeds onder de maat. Dat is de bevinding van Virtum, een adviesbureau voor CIO's.
Enerzijds klaagt het bedrijfsleven over een gebrek aan praktijkervaring en actuele kennis, anderzijds verliezen studenten interesse in het huidige ICT-onderwijs. Het feit dat enkele opleidingen al gedwongen zijn de deuren te sluiten vormt een veeg teken, stelt Virtum.
Dat er problemen zijn tussen vraag en aanbod staat intussen op het radarscherm van zowel de onderwijsinspectie als ICT-Office. Zo gaf ICT-Office in 2010 aan dat ‘veel scholen onvoldoende zicht hebben op de producten en diensten van ICT-leveranciers.
Lees meer bij Virtum
Naam (verplicht) Naam Is Verplicht
E-mail (verplicht) E-mail Is Verplicht Ongeldig E-mailadres
Commentaar Is Verplicht
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.