Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
De reïntegratiebranche zou efficiënter kunnen werken door meer te doen met e-learning. Negen van de tien reïntegratiebureaus laat nu kansen liggen.
De reïntegratiebranche staat onder druk door bezuinigingen van het UWV. De branche is dan ook op zoek gaan naar nieuwe inkomstenbronnen en verhoging van de effectiviteit. Een kwart van de reïntegratiebedrijven ziet toepassing van ICT als oplossing, blijkt uit onderzoek van ITpreneurs, een dienstverlener op het gebied van inburgeringmethodieken.
De meeste reïntegratiebedrijven gebruiken al wel een elektronisch cliëntvolgsysteem, maar het gebruik van e-learning is nagenoeg nihil. E-learning kan de effectiviteit in het reïntegratieproces bevorderen, maar 85 procent van de onderzochte reïntegratiebedrijven geeft aan niet bekend te zijn met e-learning instrumenten die begeleidingsuren besparen.
Lees verder bij Personeelsnet.nl
Naam (verplicht) Naam Is Verplicht
E-mail (verplicht) E-mail Is Verplicht Ongeldig E-mailadres
Commentaar Is Verplicht
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.