Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
Stenden Hogeschool komt met een nieuwe deeltijdopleiding, de Master of Learning & Innovation. De opleiding is bedoeld om onderwijsinnovatie in primair, voortgezet en beroepsonderwijs te versterken.
De MLI richt zich op 'excellente docenten' met extra taken in hun team. De beoogde masterstudenten zijn dan ook vanuit hun werk als docent al voortrekkers bij onderwijsvernieuwing en -verbetering. Stenden en hogeschool Windesheim bieden de geaccrediteerde, tweejarige opleiding aan vanuit hun locaties Zwolle en Leeuwarden. Op beide locaties kunnen in september maximaal vijftig studenten starten.
"Deze MLI wil een impuls geven aan duurzame onderwijsvernieuwing vanuit de onderwijspraktijk zelf. Dit gaat nu te vaak anders en daardoor ook voor 70 procent niet naar verwachting, blijkt uit onderzoek. De politiek erkent het belang ervan, gezien het feit dat de overheid deze master bekostigt", vertelt Bert Meijer, afdelingsdirecteur Masters en Lerarenopleiding Basisonderwijs School of Education bij Windesheim.
Bron: ScienceGuide.nl
Naam (verplicht) Naam Is Verplicht
E-mail (verplicht) E-mail Is Verplicht Ongeldig E-mailadres
Commentaar Is Verplicht
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.