Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
De Europese Unie is door middel van verschillende programma's aanjager van onderzoek op het gebied van e-learning. Een recent voorbeeld is The ICT Impact Report. Deze overzichtsstudie kijkt naar de gevolgen van ICT op onderwijs en leren. Ook signaleert het rapport belemmeringen voor het gebruik van ICT in het onderwijs. De onderzoekers concluderen onder meer
An overwhelming majority of studies reviewed in this report confirm wider positive benefits of ICT on learning and learners, such as motivation and skills, concentration, cognitive processing, independent learning, critical thinking and teamwork.
Naam (verplicht) Naam Is Verplicht
E-mail (verplicht) E-mail Is Verplicht Ongeldig E-mailadres
Commentaar Is Verplicht
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.