Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
In Engeland heeft de overheid de aanschaf van digitale leermiddelen gefaciliteerd. Dat heeft echter niet geleid tot innovatie van het onderwijsleerproces, aldus een studie van de Content Advisory Board (CAB) van het Britse Department for Education. Het geld voor technologie in het onderwijs heeft wel geleid tot een grotere bewustwording van het belang van elektronische content.
A study by the Content Advisory Board to the Department for Education and Skills found that the introduction of e-Learning Credits to enable schools to buy in digital learning materials has yet to drive forward innovation in the market.
Het rapport staat op de website van
Naam (verplicht)
E-mail (verplicht)
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.