Een overzicht van nieuwsbericht van onze redactie en aanbieders die zich hebben aangesloten bij e-Learning.nl.
Er bestaat een grote behoefte aan spannend lesmateriaal voor media-educatie. MonsterMedia speelt daar op in. Het is een interactieve game voor de groepen 7 en 8 van het primaire onderwijs. De leerlingen maken een eigen mediamonster. Deze mediamonsters gaan op ontdekkingstocht door de mediageschiedenis en groeien door het beantwoorden van vragen en het uitvoeren van opdrachten. MonsterMedia stimuleert het mediabewustzijn van kinderen via een interactieve omgeving, die aansluit bij hun belevingswereld. Kinderen ontdekken met MonsterMedia op speelse wijze, actief en receptief, dat de nieuwe media niet zo maar uit de lucht zijn komen vallen. De leerlingen leren over de geschiedenis en de rol van de (moderne) media in de maatschappij. Ook de manieren waarop de media hun eigen gedrag, beleving, fantasie en wereldbeeld beïnvloeden komt aan bod. MonsterMedia spreekt de kinderen niet alleen aan als mediaconsument, maar de leerlingen gaan zelf ook aan de slag als mediaproducent. MonsterMedia is door Waag Society in samenwerking met Kunstgebouw ontwikkeld. MonsterMedia is sinds februari 2006 beschikbaar voor alle basischolen in Zuid-Holland. Het project is mogelijk gemaakt door bijdragen van het Prins Bernhard Cultuurfonds Zuid-Holland en het VSB Fonds. Bron: ICT-in-OnderwijsNieuws
Er bestaat een grote behoefte aan spannend lesmateriaal voor media-educatie. MonsterMedia speelt daar op in. Het is een interactieve game voor de groepen 7 en 8 van het primaire onderwijs. De leerlingen maken een eigen mediamonster. Deze mediamonsters gaan op ontdekkingstocht door de mediageschiedenis en groeien door het beantwoorden van vragen en het uitvoeren van opdrachten. MonsterMedia stimuleert het mediabewustzijn van kinderen via een interactieve omgeving, die aansluit bij hun belevingswereld. Kinderen ontdekken met MonsterMedia op speelse wijze, actief en receptief, dat de nieuwe media niet zo maar uit de lucht zijn komen vallen. De leerlingen leren over de geschiedenis en de rol van de (moderne) media in de maatschappij. Ook de manieren waarop de media hun eigen gedrag, beleving, fantasie en wereldbeeld beïnvloeden komt aan bod. MonsterMedia spreekt de kinderen niet alleen aan als mediaconsument, maar de leerlingen gaan zelf ook aan de slag als mediaproducent.
MonsterMedia is door Waag Society in samenwerking met Kunstgebouw ontwikkeld. MonsterMedia is sinds februari 2006 beschikbaar voor alle basischolen in Zuid-Holland. Het project is mogelijk gemaakt door bijdragen van het Prins Bernhard Cultuurfonds Zuid-Holland en het VSB Fonds.
Bron: ICT-in-OnderwijsNieuws
Naam (verplicht)
E-mail (verplicht)
Bericht mij via e-mail over vervolg commentaar
Helma van den Berg van Let's Learn! beluisterde de bijdrage van Jeanne Bakker aan de podcastserie BrainBakery. Bakker vertelde over de bedreiging en kansen die we nu en in de toekomst van AI kunnen verwachten. In de podcast sprak zij haar verwachtingen uit voor de toekomst van AI in leren. Helma is het met haar eens. Zoals de gedachte om AI voor gepersonaliseerd leren te gebruiken.