Home » Agenda » Workshops Compliance & Blended Leren

Workshops Compliance & Blended Leren
18 maart 2010
Rotteredam, Van Nellefabriek

Op donderdag 18 maart en donderdag 15 april a.s. worden een tweetal seminars georganiseerd met als thema compliance en de mogelijkheden van blended leervormen.
 
De bijeenkomsten worden in samenwerking met ING Corporate Compliance en Achmea Eureko georganiseerd en zijn geïnitieerd vanuit het Global Compliance Initiative Philip Sidney en ISM Learning. De bijeenkomsten worden gehouden in het voormalig directiepand aan Van Nelleweg 1 in de Van Nellefabriek in Rotterdam. De doelgroep zijn compliance officers in de financiële sector.
 
Programma
Het programma start om 12.30 uur met een lunch, waarna er de mogelijkheid is één van onderstaande workshops te volgen. De middag wordt rond 16.00 uur afgesloten met een netwerk borrel.
 
Workshop  A: "A global approach for a blended curriculum" - Jim van Hulst

Deze workshop handelt over het compliance curriculum voor ING compliance officers werkzaam binnen de verschillende business lines wereldwijd. Jim van Hulst is Sr. learning specialist bij ING Corporate Compliance.

 
Workshop B: "Compliance toolbox  binnen Achmea/Eureko" - Stefan Molenbroek

Stefan Molenbroek, account manager compliance bij Achmea, behandelt in deze workshop de geïntegreerde benadering van compliance binnen Achmea.
 
Workshop C: "Blended leervormen voor uw organisatiedoelen" - Gert Demmink

Hoe kunt u e-learning & blended leren inzetten om organisatiedoelen op het gebied van Governance, Risk & Compliance te bereiken? Dit thema wordt behandeld onder leiding van Gert Demmink, Managing Partner van Philip Sidney.


Inschrijving
De workshops vinden plaats op donderdag 18 maart en donderdag 15 april.  Inschrijving is kosteloos en kan eenvoudig online via http://www.ism.nl/NL/Seminars





Agenda
17 sep 10 Seminar "Toetsing & e-Learning"
29 sep 10 E-learning in de Zorg
29 sep 10 Congres 'Spelenderwijs mediawijs?
Meer events...

Nieuwsbrief
Wilt u op de hoogte blijven van veranderingen op e-Learning.nl?
Lees verder...

Vacatures
11 jun 10 Opleidingsdeskundige
30 mei 10 Multimediatalent met liefde voor leren!
03 mei 10 Senior Customer Support Engineer
Meer vacatures...