Agenda

13-11-2012 - 15-11-2012 | Article Rating
(0) reacties

De Onderwijsdagen

Lokatie: Rotterdam
Registreren:
Contact:

Dé Onderwijsdagen bieden u inzicht in de trends en ontwikkelingen op het gebied van ICT binnen het hele onderwijsveld.


Dit jaarlijkse congres is een ontmoetingsplek voor ICT’ers, beleidsmakers en andere professionals uit het gehele onderwijsveld, van primair tot hoger onderwijs. Het maakt duidelijk hoe samenwerking en innovatie tot resultaten kunnen leiden. Dé Onderwijsdagen 2012 vinden plaats op 13, 14 en 15 november in Rotterdam.

De inschrijving voor Dé Onderwijsdagen 2012 is geopend. U kunt kiezen voor 1, 2 of 3 dagen toegang tot Dé Onderwijsdagen. De toegangsprijzen zijn als volgt:

-    1 dag  € 175,-
-    2 dagen € 325,-
-    3 dagen € 450,-

Indeling programma

  • 13 en 14 november
    Tijdens deze twee dagen is het programma specifiek gericht op het hoger onderwijs. Let op: op woensdag 14 november biedt het programma tevens ruimte voor sessies die niet alleen voor het ho, maar ook voor het mbo interessant zijn.
  • 15 november
    Het programma op 15 november richt zich op het primair onderwijs, voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs.

Meer informatie: www.deonderwijsdagen.nl

Hoe waardeert u deze bijdrage?




Reacties

Alleen geregistreerde gebruikers mogen commentaar plaatsen.
Inloggen kunt u hier.
  Zoek

Inloggen

Inloggen kunt u hier.

 

Column

1 reacties
Van de Redactie 16-05-2013

Tin Can. Oude wijn in een nieuwe zak?

Ronny Lohuis - The Courseware Company - noemt Tin Can een stap in de goede richting. Maar toch is zijn conclusie: 'voorlopig werkt SCORM ook nog mooi'.


Meer columns
Twitter YouTube LinkedIn Rss